Trouba patrová Miwe Condo C-2-64 DS elektrická

Obecná informace
Výrobce:
stav:
Z druhé ruky
Poschoďová trouba Miwe Condo C-2-64 DS Elektrická patrová trouba se 2 patry -každé patro 60x40cm -každé patro se samostatným parním zařízením pro parní funkci -každé patro s horním a spodním ohřevem lze ovládat samostatně -s programovou pamětí -příkon 400 V přípojka -s pevnou přípojkou vody pro parní troubu je na nerezovém podstavci -podvozek s plechovými podpěrami -každé patro s klapkou průhledítka -výška vstupu podlahy 17cm -vnější rozměry šířka: 90cm hloubka: 94cm výška: 168cm
Přenos dat při uzavření smlouvy o prodeji zboží a zboží

Osobní údaje budou předány třetím stranám pouze v případě, že je nutné smlouvu zpracovat. Třetími stranami mohou být například poskytovatelé platebních služeb nebo logistické společnosti. K dalšímu přenosu údajů nedochází, nebo pouze pokud jste s tím výslovně souhlasili.

Základem pro zpracování údajů je čl. 6 odst. 1 písm. b GDPR, který umožňuje zpracování údajů za účelem plnění smlouvy nebo předsmluvních opatření.
Odvolání vašeho souhlasu se zpracováním údajů

Pouze s vaším výslovným souhlasem jsou možné některé procesy zpracování dat. Odvolání svého již daného souhlasu je možné kdykoli. Pro zrušení je dostatečná neformální zpráva e-mailem. Zákonnost zpracování údajů provedená do zrušení zůstává odvoláním neovlivněna.
Načítání prosím čekejte.
9649 x zobrazeno
0 x uvedeno
Zobrazit podrobnosti
ANG GES G P

Inzerát č .: 22378

Náklady na dopravu na vyžádání
Minimální objednané množství: 1
1 k dispozici.

Registrováno od:13.01.2023

Dotaz

Nejste přihlášeni jako uživatel. Zadejte své jméno a e-mailovou adresu!

Načítání prosím čekejte.
Podrobnosti o poskytovateli

Technologie pečení multiback

  • 0049-521-91518533
  • Doporučte tento článek

    Navštivte také naše stránky sociálních médií