Spirálově řezaný Kemper SP 150 AL

Obecná informace
Výrobce:
stav:
Z druhé ruky
Spirálové hnětání Kemper SP 150 AL Pekařské hnětací zařízení těsta Spirálové hnětač Kemper SP 150 AL se 2 nerezovými kotlíky,funkčně odzkoušeno a vyčištěno, ihned k prodeji na skladě.Stroj je se 2 rychlostmi a automatickým časovačem.Konvice a mixovací nástroje jsou vyrobeny z nerezové oceli. -s automatickým zámkem mísy -2 automatický časovač -2 rychlosti -pro max. 150 kg mouky / max. 240kg těsta -s krytem na prach z mouky -se 2 mísami -nerezová mísa a spirála

-380 voltů 50 Hz

Přenos dat při uzavření smlouvy o prodeji zboží a zboží

Osobní údaje budou předány třetím stranám pouze v případě, že je nutné smlouvu zpracovat. Třetími stranami mohou být například poskytovatelé platebních služeb nebo logistické společnosti. K dalšímu přenosu údajů nedochází, nebo pouze pokud jste s tím výslovně souhlasili.

Základem pro zpracování údajů je čl. 6 odst. 1 písm. b GDPR, který umožňuje zpracování údajů za účelem plnění smlouvy nebo předsmluvních opatření.
Odvolání vašeho souhlasu se zpracováním údajů

Pouze s vaším výslovným souhlasem jsou možné některé procesy zpracování dat. Odvolání svého již daného souhlasu je možné kdykoli. Pro zrušení je dostatečná neformální zpráva e-mailem. Zákonnost zpracování údajů provedená do zrušení zůstává odvoláním neovlivněna.
Načítání prosím čekejte.
9872 x zobrazeno
0 x uvedeno
Zobrazit podrobnosti
ANG GES G P

Inzerát č .: 22283

Náklady na dopravu na vyžádání
Minimální objednané množství: 1
1 k dispozici.

Registrováno od:19.12.2022

Dotaz

Nejste přihlášeni jako uživatel. Zadejte své jméno a e-mailovou adresu!

Načítání prosím čekejte.
Podrobnosti o poskytovateli

Technologie pečení multiback

  • 0049-521-91518533
  • Doporučte tento článek

    Navštivte také naše stránky sociálních médií