Euro zpět

Nákup a prodej použitých pekařských strojů Euro – Zpět

společnost:
Euro zpět
adresa:

Teltower Str.12
33719 Bielefeld, Německo

Telefon:
052130589129
Web:
https://www.euro-back.com
Otevírací doba:
Pondělí:
8:00 - 17:00
úterý:
8:00 - 17:00
středa:
8:00 - 17:00
čtvrtek:
8:00 - 17:00
Pátek:
8:00 - 17:00
Sobota:
Neděle +:
Kategorie:
Prodejce pekárenských strojů

Popis:

Společnost Euro-Back již několik let obchoduje s použitými pekařskými stroji a pecemi.
Společnost je nyní ve své druhé generaci a vždy měla ve svém sortimentu více strojů, jako jsou balicí stroje, průmyslové systémy a cukrářské linky, hnětací stroje, kráječe chleba, plnicí a dávkovací zařízení, inkrustovací stroje, chlebové systémy všeho druhu.

Díky našim dlouholetým zkušenostem v obchodování s použitými pekařskými stroji sloužíme našim zákazníkům po celém světě a naše stroje jsme úspěšně prodali a vyvezli do více než 40 zemí. Naši zákazníci mají možnost nás navštívit. Navštivte naši halu o rozloze 2000 metrů čtverečních a získejte představu o naší široké škále a rozmanitosti. Velký výběr pekařských strojů máme vždy po ruce.

Stroje jsou k dispozici ve zkontrolovaném/vyčištěném stavu nebo na přání zákazníka v kompletně repasovaném a nově lakovaném stavu. Některé spirálové hnětače, zvedací hnětače, dělící a kulaté stroje na těsto, rolovací lisy, rolovací systémy, hlavové stroje nebo i zvedací sklápěče jsme již repasovali a jsou skladem jak na prodejně, tak v prodeji. Dokonce i oblíbené stroje Rheon najdete u nás.

Náš mnohojazyčný personál má radost z každého zákazníka, kterého můžeme informovat a seznámit s našimi použitými pečicími stroji, troubami a dalšími stroji používanými v pekárnách.

Nejlepší nabídky Euro-Back

Načítání prosím čekejte.
Zatím nejsou žádné komentáře.
Obchod: Euro-Back
Euro zpět
poslední aktivita:
28.10.2023
Online stav:
příspěvek
Doporučte naše stránky

Navštivte také naše stránky sociálních médií