Produkt vybraný pro vás Zobrazit všechny
čekání

Použité zaoblení a dlouhé válečky

Použité vykulovače těsta a dlouhé válečky se používají v pekárnách ke zpracování těsta. V kategorii kulata na těsto a dlouhé válečky dále najdete například použité stroje na provazce preclíků, použité dlouhé válečky na bagety a použité vykrajovátka na šišky. U některých strojů je možné kombinované kruhové a dlouhé tvarování pouze s jedním strojem.

Staňte se s námi profesionály používaná vykrajovátka na těsto a dlouhé válečkynabízené, které jsou velmi spolehlivé a vyžadují minimální údržbu. Na našem tržišti najdete použité vykulovače těsta a dlouhé válečky od známých značek jako Kemper, Sinmag a Benier. Použité válečky na těsto a vykulovače těsta mohou také snadno splnit potřeby profesionálních uživatelů. Většinu námi nabízených vykulovaček a válečků na těsto lze většinou ihned objednat a dodat.

Pokud jste našli správný použitý kulatější nebo dlouhý váleček na těsto, můžete jednoduše kontaktovat prodejce. Pokud si nejste jisti, který použitý váleček nebo kulatý váleček potřebujete, dejte nám vědět. S našimi dlouholetými zkušenostmi vám rádi pomůžeme s případnými dotazy ohledně použitých vykulovaček těsta a dlouhých válečků.

Takový filtr

Takový filtr

obecný

Z
Bis

Hledání oblasti